HUAWEI, Yeni Spor Saati Watch Fit 3’ü Türkiye’de Ön Satışa Sundu

Şık, modaya uygun ve ince bir profili korumak, başlangıcından bu yana HUAWEI WATCH FIT serisi kare saatlerin yol gösterici tasarım ilkesi olmuştur. Dört yılı ve üç nesli geride bırakan yepyeni HUAWEI FIT 3, tasarım ve teknoloji açısından yenilenmiş bir çıkış yapıyor. Kare tasarımda, malzeme işçiliğinde ve interaktif tasarımda kapsamlı bir yükseltme sunuyor ve “Fashion Squared” konseptinin bir parçası olarak akıllı saatin tasarım öğelerini uyumlu bir şekilde yeniliyor.

HUAWEI’in Fashion Forward konsepti, yenilikçi kare tasarımlarda estetiği performansla birleştirerek giyilebilir trendlere öncülük ediyor. HUAWEI WATCH FIT 3’ün tasarıma benzersiz yaklaşımı sayesinde HUAWEI, sadece estetik yeniliklere öncülük etmekle kalmıyor, aynı zamanda hem şık hem de sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamanın yeni bir yolunu sunuyor.

HUAWEI WATCH FIT 3, FIT serisinin kare formunu yeniden yapılandırarak genç ve modaya uygun bir kare estetiği yaratıyor. Saat ayrıca kapsamlı spor ve sağlık güncellemeleriyle birlikte geliyor: Kullanıcılar, geliştirilmiş StayFit Uygulaması deneyiminin yanı sıra bütünsel sağlık takibi için yeni TruSleep 4.0 ve TruSeen 5.5’in keyfini çıkarabilecek; kullanıcılar ayrıca padel ve espor dahil olmak üzere eklenen 5 yeni spor modunu ve akıllı spor önerilerini keşfedebilecek.

HUAWEI WATCH FIT 3, önceki nesillerin dikdörtgen saat kadranını yeni ve çok yönlü bir kare tasarıma dönüştürüyor. Saat kasası yuvarlatılmış, köşeli kenarlara sahiptir ve renkli güneş fırçalı bir taç dış yüzeyi ekleyerek genç ve cesur bir tavır sergileyen çarpıcı bir görsel renk karışımı ve yenilikçi tasarım elde eder.  Alüminyum alaşımlı gövdeyle tamamlanan saat, üst düzey bir hisle minimalist bir tarz sergiliyor.

Şık olduğu kadar rahat da olan saat, sadece 26 g ağırlığında ve 9,9 mm inceliğiyle HUAWEI’nin şimdiye kadarki en hafif ve en ince kare akıllı saati. Kullanıcılar ayrıca nefes alabilen gri naylon jakarlı dokuma kayıştan yumuşak deri kayışa kadar çeşitli cilt dostu malzemeler arasından seçim yapabilirler.    Saat kayışlarının ruh hallerine veya stile göre tek bir basışla hızlı bir şekilde çıkarılıp değiştirilebildiği, bas-bırak “Link” tasarımını benimsiyor.

HUAWEI WATCH FIT 3, %77,4 ekran-gövde oranına ulaşan ultra hafif 1,82 inç AMOLED 2,5D geniş ekrana sahip ve daha geniş bir görsel deneyim için ekran alanında %10 artış sunuyor. Genişletilmiş ekran ayrıca maksimum 1500nit parlaklığa izin verir ve kullanıcının ortamına göre otomatik olarak ayarlanarak loş veya parlak aydınlatma koşullarında optimum görünürlük sağlar.

HUAWEI WATCH FIT 3, kullanıcının alışkanlıklarının üç alanını temel alan spor özelliklerini kapsamlı bir şekilde geliştiriyor: Eat, Move ve Fitness. Kullanıcıların daha iyi “Beslenmelerine” yardımcı olmak için Stay Fit Uygulaması, kilo yönetimi için tek noktadan bilek tabanlı bir kişisel antrenör sunacak şekilde yükseltildi. Uygulama, 50 ülke ve bölgedeki diyet kalorilerine ilişkin güncellenmiş küresel bir veri tabanına sahiptir ve dengeli bir diyet ve egzersiz rejimini teşvik etmek için beslenme analizi sağlayarak kilo yönetimi yolculuğunu daha bilimsel hale getirir.

HUAWEI WATCH FIT 3, kullanıcıları “Hareket Etmeye” teşvik etmek için Akıllı Öneri özelliğini sunuyor. Günlük aktivite veya yağ kaybı hedeflerine ulaşılamadığında, saat, sizi kişisel bir eğitmenden daha iyi tanıyarak alışkanlıklarınıza ve hava koşullarına göre egzersiz türleri ve süresi önerecektir.

Saat ayrıca “Fitness” odaklı özellikler ekleyerek ısınma ve esneme konusunda özel ve sürükleyici ses ve animasyon fitness rehberliği sunuyor. HUAWEI Sağlık Uygulaması, dünyanın önde gelen fitness ve yaşam tarzı influencer’ı Pamela Reif tarafından tasarlanan, ter atmak ve zayıflamak için tasarlanmış özel yağ yakma ve vücut şekillendirme seansları da dahil olmak üzere 660’tan fazla egzersiz kursu sunuyor. Kullanıcılar ayrıca HUAWEI TruSport™ tarafından desteklenen 5 yeni spor modunu keşfedebilir; buna padel, espor ve futbol dahildir; şehir, açık hava, kampüs ve su aktivitelerini kapsayan toplam 100’den fazla spor modu.

En yeni HUAWEI TruSleep 4.0 bilimsel tabanlı uyku takip cihazı ile donatılan HUAWEI WATCH FIT 3, daha hassas uyku takibi sunar. Ayrıca, yeni Uyku Nefes Farkındalığı özelliği, kullanıcıların daha huzurlu bir şekilde uyumalarını sağlıyor. İnce tasarımı, saatin tüm gün ve gece rahatça takılabilmesini sağlayarak uyku sırasında bilekte neredeyse ağırlıksız hissettiriyor.

HUAWEI WATCH FIT 3, kalp atış hızı izleme doğruluğunu artırmak için HUAWEI TruSeen™ 5.5’i ekliyor. Algoritma artık zayıf sinyal senaryolarında izleme yeteneklerini optimize eden bir kendi kendine öğrenme işlevi içeriyor. HUAWEI WATCH FIT 3’te ayrıca aritmi risklerini belirleyebilen Nabız Dalgası Aritmi Analizi de tanıtıldı. Daha iyi üreme sağlığı yönetimi arayan kadınlar, kullanıcıların mevcut, önceki ve yaklaşan adet döngüsü bilgilerini bir bakışta görmelerini sağlayan yeni Takvim Görünümünü de beğenebilir. Doğrudan saatten Semptom Kaydı özelliğinin yeni eklenmesi, adet verilerinin kaydedilmesini kolaylaştırarak kadın sağlığı için özenli bir bakım sağlar.

HUAWEI WATCH FIT 3, tek bir şarjla 10 güne kadar pil ömrünü destekleyerek kullanıcılara bir haftadan fazla aktivite için güç sağlayabilir. Daha sık kullanımda bile, tipik kapasite 7 güne kadar dayanabilir. Ayrıca, HUAWEI WATCH FIT 3 hızlı bir şekilde şarj olur ve tam gün yetecek pil gücü için sadece 10 dakikalık bir şarj gerekir.

HUAWEI WATCH FIT 3’ün UX görselleri de tamamen yenilenen tasarımının bir parçası olarak geliştirildi ve zengin renk şemalarına ve büyütülmüş yazı tiplerine sahip dergi tarzı tasarıma sahip yepyeni bir kare UX stili sunuldu. UX arayüzü ayrıca daha sürükleyici olacak şekilde tasarlandı; örneğin, Spor Modundaki arka plan rengi artık kalp atış hızına göre değişiyor, böylece kullanıcılar bilgileri bir bakışta içgüdüsel olarak okuyabiliyor.

HUAWEI WATCH FIT 3, EMUI ürün ekosistemi ile birleşik bir tasarım düzenini koruyarak, seyahat programları, teslimatlar, kredi kartı geri ödemeleri ve daha fazlası gibi hızlı araçlara ve önemli bilgilere hızlı erişim sağlayan akıllı HUAWEI Assistant-TODAY’i destekliyor.

Gençlerin giderek çeşitlenen yaşam tarzları ile HUAWEI WATCH FIT 3’ün işlevleri de müzik çalma, uzaktan deklanşör ve hatırlatıcılar (kısa mesajlar, sosyal uygulamalar), mesajlaşma hızlı yanıtları, hava durumu, sesli asistan ve daha fazlasını destekleyerek geliştirildi.

HUAWEI giyilebilir cihazların bu yeni on yılında, HUAWEI farklı estetik felsefesiyle küresel akıllı saat trendine öncülük etmeye devam ediyor. Markanın yeni ve gelecekteki giyilebilir ürünleri, hem yuvarlak şekillerde klasik bir zarafet hem de kare formlarda modaya uygun bir serinlik sunarak bireysel estetik tercihler ve moda zevkleriyle örtüşüyor.

Yeşil, Gri, Siyah, Pembe ve Beyaz renk seçeneklerinin yanında, kauçuk, naylon ve deri kayış varyantlarına sahip Watch Fit 3 akıllı saatler, Huawei Online Mağaza üzerinde 4.499 TL fiyatla satışa sunuluyor. Ön siparişe özel olarak yanında 699 TL değerinde ek saat kayışı, 300 TL sepet indirimi hediye olarak sunuluyor. Vade farksız 3 taksit imkanı yanı sıra, AFIT3PR kupon koduyla 300 TL daha indirim yapılabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x